PRZEDPREMIEROWE POKAZY NA 14. MFF T-MOBILE NOWE HORYZONTY

Pierwsze pokazy przedpremierowe filmu odbędą się, w ramach tegorocznego 14. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego T-Mobile Nowe Horyzonty, 1 i 2 sierpnia 2014 r.

Podczas tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego T-Mobile Nowe Horyzonty, festiwalowa publiczność będzie mogła wziąć udział w specjalnych przedpremierowych pokazach filmowej adaptacji sztuki Doroty Masłowskiej „Między nami dobrze jest” w reż. Grzegorza Jarzyny. Sztuka została napisana przez Dorotę Masłowską w 2008 r. na zamówienie teatrów TR Warszawa i berlińskiego Schaubühne am Lehniner Platz i wystawiona rok później na obu scenach. Spektakl jest nadal grany na scenie przy Marszałkowskiej 8 ciesząc się niesłabnącym zainteresowaniem widzów.

2 sierpnia (sobota) o godz. 13.00, odbędzie się spotkanie z Grzegorzem Jarzyną i Anną i Wilhelmem Sasnal. Poprowadzi je Paweł Felis, dziennikarz Gazety Wyborczej w Gazeta Cafe: dziedziniec Hotelu Puro, ul. Włodkowica 6, Wrocław.

„Między nami dobrze jest” to druga (po „2007: Macbeth”) filmowa koprodukcja TR Warszawa i Narodowego Instytutu Audiowizualnego.

Pokazy filmu podczas MFF T-Mobile Nowe Horyzonty: 1 sierpnia, 19:15 (Kino NH 8) i 2 sierpnia, 16:15 (Kino NH 7).